Aktualności

>>

« Powrót

Rusza Motovblog News

2015-02-12

Już dziś o 21: 00 na antenie Motowizji (NC+, Orange TV, Toya TV, Multimedia) rusza nowy program o tematyce motocykli pod nazwą MOTOVBLOG NEWS.

Premierowy, pierwszy odcinek programu będziecie mogli zobaczyć na ekranie telewizora, a następnego dnia również w internecie. Niepowtarzalna formuła, unikatowe newsy, porządna dawka energii i rzetelnych informacji – to wszystko zaserwuje oglądającym prowadzący, a przede wszystkim motocyklista, Wiktor Kammer.

Motovblog NEWS to unikatowy program dla miłośników dwóch kółek. Będzie emitowany na kanale programu Motowizja co dwa tygodnie. W każdym odcinku na widzów czekać będą rynkowe premiery ubrań i sprzętu, testy motocykli i akcesoriów, relacje z imprez branżowych, porady, wywiady i historie polskich firm motocyklowych.

Dlaczego piszemy o tym na naszej stronie? Ponieważ Studio K&F to nie tylko realizacje ślubne ale również liczne projekty dodatkowe jak filmy reklamowe czy właśnie programy telewizyjne. W tym miejscu chcemy się pochwalić, że ujęcia, które będziecie mogli zobaczyć w Motovblog NEWS kręcone były właśnie przez nas.

Zapraszamy więc naszych odwiedzających do oglądania, a wszystkich zainteresowanych produkcjami filmowymi do kontaktu, jesteśmy otwarci i przygotowani na realizację zarówno niewielkich projektów jak i tych potężnych jak reklamy telewizyjne i filmy promocyjne.