Cennik

>>

Poniżej prezentujemy poglądowy cennik. Jako że działalność naszej firmy jest naprawdę rozległa ciężko opisać wszystkie rodzaje usług które wykonujemy. W przypadku braku interesujących Państwa informacji prosimy o KONTAKT

Ślub i wesele

Specjalnością naszej firmy jest filmowanie i fotografia zaślubin, poniżej udostępniamy do pobrania dokładny cennik wraz z opisem usług. Jeżeli mimo wszystko masz pytania to zapraszamy do działu KONTAKT.
[ Pobierz cennik w PDF’ie ]

Chrzciny, komunie i bierzmowania

Cena filmu z pełnym montażem dla osoby fizycznej to kwota 600zł i/lub reportaż zdjęciowy 600zł. Przy kompleksowej usłudze dla placówek takich jak kościół czy szkoła kwota jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości osób i rodzaju usługi.
Nasi pracownicy będą u Państwa od momentu przygotowań, poprzez moment uroczystości oraz na końcowym poczęstunku. Możliwość zamówienia fotoksiążki w cenie 50zł za rozkładówkę wielkości 60x30cm w oprawie z eco skóry. Masz pytania? Zapraszamy do działu KONTAKT.

Studniówki, bale oraz inne imprezy okolicznościowe

Nie ma stałej ceny jako, że wachlarz usług jest wyjątkowo szeroki. W zależności od ilości kopi, ilości kamerzystów i fotografów oraz rodzaju usługi cena jest zmienna. Prosimy o KONTAKT w celu ustalenia szczegółów i wstępnej wyceny zlecenia.